Bruno Josse D.O. - Acus Med Szkolenia

Bruno Josse D.O.

O prowadzącym

Ukończył studia w Instytucie Williama Garnera Sutherlanda (IWGS) oraz w Association of Old and New Manual Therapies (ATMAN). Od 1981 roku pracował jako osteopata we Francji, w 1986 roku zostając członkiem Register of Osteopaths of France (DO MROF).

Jest założycielem różnych stowarzyszeń zawodowych , m.in. Association of Manual Therapy w 1978, Federal Union of Osteopaths of France w 1987, the Academy of Osteopathy w 1997 roku, itp). Brał udział w kilku kursach szkoleniowych Sutherland Cranial Academy of Belgium, ukończył szkolenie Cranial Osteopathy Research Group oraz biokinetycznej i biodynamicznej embriologii człowieka według Doktora BLECHSCHMIDT.

Uczestniczył w Academy of Cranial Osteopathy najpierw jako członek, następnie jako asystent redaktora czasopisma i wreszcie jako sekretarz generalny. Od 1994 roku nauczyciel kształcenia ustawicznego dla osteopatów w wielu placówkach. 

Studiował koncepcję biodynamiczną w osteopatii we Francji i Stanach Zjednoczonych. Od 2003 roku nauczyciel koncepcji biokinetycznych i biodynamicznych w osteopatii m.in. we Francji, Niemczech, Holandii, Włoszech, Rosji, Kazachstanie.

Jest również wykładowcą DU Osteopathy and Perinatality Paris 7 Denis Diderot Bichat oraz State University of Medicine w Sankt Petersburgu.

Szkolenia

Wszystkie szkolenia prowadzącego

Biodynamiczna Koncepcja Osteopatii- wprowadzenie" /> 3 600,00 

Biodynamiczna Koncepcja Osteopatii – wprowadzenie

Kurs Biodynamiczna Koncepcja Osteopatii to wprowadzenie do obszernego modelu, bazującego na zrozumieniu naturalnych sił organizmu i prawidłowym ich zastosowaniu w leczeniu, wprowadzając zarówno terapię jak i jej efekty na wyższy poziom.

Na kurs składają się 4 intensywne dni szkoleniowe zajęć teoretyczno-praktycznych. 

0