Marcin Pochojka - Fizjoterapeuta - Acus Med Szkolenia

Marcin Pochojka

O prowadzącym

Marcin Pochojka jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu oraz Akademii Osteopatii. Marcin swoją przygodę z Osteopatią Czaszkowo Krzyżową zaczął w 2011 jako uczestnik szkolenia z zakresu Terapii Czaszkowo Krzyżowej Upledger’a. Jak sam mówi: ,,Metoda wywarła na mnie takie wrażenie, że od pierwszego dnia pracowałem już tylko tym”. Kolejne moduły CST w Polsce odbyły się w 2012 roku, następne, które możemy już nazwać Somato – Emocjonalnym Uwalnianiem odbyły się 2014 w Polsce i w 2016 roku w Irlandii.

Poprzez coraz większe odkrywanie skuteczności terapii czaszkowo-krzyżowej oraz jej wielopłaszczyznowego zastosowania Marcin rozpoczął naukę w Akademii Osteopatii w latach 2014-2019.
W 2016 roku zaliczył egzamin na terapeutę czaszkowo-krzyżowego w instytucie Upledger’a.
Od 2011 roku jak sam twierdzi pracuje głównie z wykorzystaniem Osteopatii Czaszkowo-Krzyżowej. Jest praktykiem, którego na co dzień możecie spotkać we wrocławskiej Pracowni Zdrowia. Przyjmuje dorosłych jak i dzieci, a liczba Pacjentów z jakimi miał przyjemność pracować przekroczyła już liczbę 25 tysięcy.

Główne nurty zainteresowania Marcina to integracja metod, podejść, odkrywanie wciąż nowych połączeń w ludzkim ciele wzajemnie przenikających się obszarów, psychologia, anatomia, fizyka kwantowa, struktura wszechświata, historia, filozofia od niedawna również sztuki walki. Prowadzi bloga o zdrowiu www.pochojka.pl.

Sam twierdzi, że każda metoda ma w sobie „to coś”, natomiast podejście czaszkowe działa najszybciej i daje najwięcej rezultatów ponieważ dzięki temu może podążać za najwłaściwszym wzorcem naprawy ludzkiego organizmu. 

Szkolenia

Wszystkie szkolenia prowadzącego

Osteopatia Czaszkowo Krzyżowa" /> 1 800,00 
SKU: brak Kategoria:

Osteopatia Czaszkowo-Krzyżowa (Cranio-Sacralna)

Całość kursu to 3 intensywne moduły. Każdy moduł składa się z 4 dni szkoleniowych, na których organizowane są zajęcia teoretyczno-praktyczne. Każdy z modułów kończy się sesją kliniczną z prawdziwymi Pacjentami.Szkolenie ułatwi Ci rozpoznawanie przyczyny dolegliwości pacjentów i umożliwi wprowadzenie szybkiej, a zarazem skutecznej terapii. Kurs skierowany jest do fizjoterapeutów, osteopatów oraz lekarzy.

0