Paweł Dziadoń D.O. - Fizjoterapeuta - Acus Med Szkolenia

Paweł Dziadoń D.O.

O prowadzącym

Paweł Dziadoń w 2010 r. ukończył studia fizjoterapii na akademii medycznej w Bydgoszczy. Po kilku szkoleniach z terapii manualnej zdał sobie sprawę, że właśnie to jest jego pasją i od tego czasu nieustannie rozwija swoje umiejętności w tym kierunku.

W 2013 roku przeprowadził się do Francji, gdzie pracuje w prywatnym gabinecie. Rozpoczął naukę osteopatii w FICO w 2013 roku uzyskując po 5 latach tytuł DO.

Następnie by jego polski dyplom został uznany we Francji skończył  francuską szkołę osteopatii IFSO uzyskując dyplom DO po raz drugi. W tym czasie miał przyjemność uczestniczyć w dziesiątkach szkoleń podyplomowych które rozwijają go przede wszystkim w zaawansowanych technikach funkcjonalnych.

Jest zafascynowany układem nerwowym i pracą z nim na wszystkich możliwych poziomach. Od pracy strukturalnej, przez odruchową, energetyczną, psycho-emocjonalną do edukacji i rozwoju personalnego. Swoją wiedzę czerpie od największych światowych autorytetów i nie wacha się podróżować tysiące kilometrów by posłuchać wykładowcy na którym mu zależy.

Jego celem jest wspomóc polską terapię manualną i wznieść ją na najwyższy poziom tak aby świadomość i zrozumienie kwitło zarówno u terapeutów jak również u ich pacjentów.

Szkolenia

Wszystkie szkolenia prowadzącego

Manualne leczenie zaburzeń w układzie nerwowym" /> 3 600,00 
SKU: brak Kategoria:

Manualne leczenie zaburzeń w układzie nerwowym – droga od układu wegetatywnego do mózgu

Kurs składa się z trzech intensywnych modułów i obejmuje zajęcia teoretyczno-praktyczne.

Na szkoleniu zostaną przedstawione teorie funkcjonowania i manualne sposoby pracy z układem autonomicznym oraz centralnym układem nerwowym.

Kurs dedykowany jest fizjoterapeutom oraz lekarzom.

0