Piotr Kostrzębski - Fizjoterapeuta - Acus Med Szkolenia

Piotr Kostrzębski

O prowadzącym

Piotr Kostrzębski to fizjoterapeuta z dużym doświadczeniem, zajmujący się również terapią manualną i osteopatią. Posiada międzynarodowe uprawnienia instruktorskie FDM oraz FDM Neuro.

Obecnie jest koordynatorem w Wielkopolskim Centrum Zdrowej Stopy ANMEDICA prowadzącym konsultacje, a także rehabilitację z pacjentami, którzy zmagają się z różnego rodzaju schorzeniami w obrębie stóp. Pod jego opiekę trafiają również sportowcy i osoby z problemami ortopedycznymi, neurologicznymi lub ginekologiczno położniczymi. Piotr Kostrzębski jest głównie pasjonatem osteopatii, terapii mięśniowo-powięziowej oraz biomechaniki. 

Szkolenia

Wszystkie szkolenia prowadzącego

terapia-kręgosłupa-w-podejściu-biomechanicznym" /> 1 600,00 
SKU: brak Kategoria:

Terapia kręgosłupa w podejściu biomechanicznym

Autorski kurs składający się z 3 modułów, a każdy z nich z 3 dni szkoleniowych. Opiera się na: badaniu, wnioskowaniu klinicznym, terapii oraz treningu, stanowiąc wyczerpującą, kompleksową bazę do pracy w obrębie kręgosłupa i jego połączeń.

To co wyróżnia szkolenie to przede wszystkim praktyczne i kliniczne podejście – poza technikami badania, wnioskowania i terapii pasywnej obejmuje terapię ruchową i autoterapię – potężne narzędzie, które pozwoli utrwalić efekty terapii gabinetowej.

Kurs skierowany jest do fizjoterapuetów oraz lekarzy.

0