Sebastian Walczyk D.O. - Acus Med Szkolenia

Sebastian Walczyk D.O.

O prowadzącym

Sebastian Walczyk jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie (1997-2001), pracę magisterską z zakresu rehabilitacji po uszkodzeniu nerwu promieniowego obronił z wyróżnieniem. Po zakończeniu edukacji akademickiej rozpoczął pracę w Szpitalu im. L. Rydygiera w Krakowie. W latach 2005-2006 studiował, a potem pracował w Kaiser Fundation Rehabilitation Centre w Vallejo, Kalifornia (USA). Miejsce to jest nazywane Mekką koncepcji PNF.

W czasie poza pracą z pacjentami jeździ na rowerze szosowym, uprawia turystykę górską i narciarstwo alpejskie.

Jest wykwalifikowanym terapeutą manualnym, terapeutą metody Cyriax, PNF, ukończył z sukcesem wiele kursów podyplomowych z zakresu fizjoterapii ortopedycznej i neurologicznej w Polsce i zagranicą.

Od 2015 r. jest Instruktorem koncepcji PNF, prowadzi szkolenia dla fizjoterapeutów i lekarzy w całej Polsce.

W 2020 roku ukończył studia podyplomowe z zakresu Osteopatii (FICO), obecnie jest jednym z asystentów w Still Academy of Osteopathy.

 

Sebastian Walczyk- międzynarodowy Instruktor IPNFA 

Moja „przygoda” z PNF zaczęła się w 2003 roku, kursem podstawowym w Krakowie. W latach 2005 -2006 ukończyłem podyplomowy, 9 – cio miesięczny kurs PNF w KFRC Vallejo w Kalifornii.

To był piękny czas zakończony znaczącym podniesieniem kwalifikacji terapeutycznych oraz umiejętnością płynnej komunikacji w języku angielskim. W tym czasie udało mi się zwiedzić całą zachodnią część Stanów Zjednoczonych.

W 2010 zostałem asystentem koncepcji, a po zdaniu egzaminu w 2015 roku jestem Instruktorem IPNFA. Obecnie zrealizowałem ponad 30 kursów podstawowych tej koncepcji.

Kursy, które prowadzę charakteryzują się dużą ilością zagadnień praktycznych, uczestnicy codziennie rozwiązują problemy kliniczne. Jeżeli czas pozwala, kursanci uzyskują dodatkowe informacje z zakresu pracy tkankowej, terapii manualnej, transferów pacjentów, badania klinicznego, semiologii i radiologii.  

Szkolenia

Wszystkie szkolenia prowadzącego

PNF-podstawowy" /> 3 100,00 
SKU: brak Kategoria:

PNF Podstawowy

Szkolenie to 9 dni szkoleniowych podzielonych na 2 moduły (5 i 4 dni). Składa się z wykładów teoretycznych, zajęć praktycznych oraz pracy z prawdziwymi pacjentami. Każdy uczestnik otrzymuje dwujęzyczny certyfikat IPNFA.

PNF podstawowy ma szerokie zastosowanie, nie tylko u pacjentów neurologicznych, ale także w zaburzeniach ortopedycznych, pediatrycznych czy pulmonologicznych.

Kurs skierowany jest do fizjoterapeutów oraz lekarzy.

 

0