Wyświetlanie 1–16 z 23 wyników

Add to Wishlist
1 500,00 

Psyche&Soma Academy

Psyche&Soma Academy to nowy, wyjątkowy projekt, który w sposób interdyscyplinarny podchodzi do szeroko pojętej psychosomatyki.

Skierowany jest do fizjoterapeutów, osteopatów, lekarzy i psychologów. 2,5-letni cykl zajęć podzielony jest na 23 moduły po 3 dni zajęć praktycznych (część teoretyczna w wygodnej formie on-line).

Add to Wishlist
1 497,00 
SKU: brak Kategoria:

Mięśniowo-powięziowa terapia miednicy i kręgosłupa lędźwiowego

Kurs „Mięśniowo-Powięziowa Terapia Miednicy i Kręgosłupa Lędźwiowego” zawiera skuteczne metody diagnozowania i terapii zaburzeń w rejonie układu mięśniowo – powięziowego. Dzięki intensywnej części praktycznej uczestnik pozna jak w sposób szybki, skuteczny i, co najważniejsze bezpieczny, zaplanować i podjąć terapię w rejonie będącym przyczyną dolegliwości.

Kurs skierowany jest do fizjoterapeutów, masażystów, osteopatów oraz studentów kierunków medycznych.

 

Add to Wishlist
1 497,00 
SKU: brak Kategoria:

Terapia mięśniowo-powięziowych punktów spustowych z diagnostyką funkcjonalną narządu ruchu

Kurs, poza teoretycznymi zagadnieniami związanymi z Punktami Spustowymi (TRIGGER POINTS – TrP), obejmuje obszerną część praktyczną. Ma ona na celu przygotować uczestnika do pracy z pacjentem z zaburzeniami dotyczącymi narządu ruchu, takimi jak np. zespoły bólowe kręgosłupa i stawów obwodowych, stany pourazowe tkanek miękkich, ograniczenia ruchomości, bóle pochodzenia mięśniowo-powięziowego, zespół cieśni nadgarstka i wiele innych.

Add to Wishlist
1 497,00 
SKU: brak Kategoria:

Terapia wisceralna w praktyce fizjoterapeuty

Terapia wisceralna w praktyce fizjoterapeuty to szkolenie dotyczące zaburzeń wisceralnych i ich terapii przy wykorzystaniu technik wywodzących się z medycyny osteopatycznej.

Uczestnicy szkolenia przekonają się, że terapia wisceralna doskonale sprawdza się w leczeniu takich przypadłości jak: problemy trawienne, zaburzenia mięśniowo-powięziowe, stany ostre czy dolegliwości typowo kobiece/męskie.

Add to Wishlist
3 100,00 
SKU: brak Kategoria:

PNF Podstawowy

Szkolenie to 9 dni szkoleniowych podzielonych na 2 moduły (5 i 4 dni). Składa się z wykładów teoretycznych, zajęć praktycznych oraz pracy z prawdziwymi pacjentami. Każdy uczestnik otrzymuje dwujęzyczny certyfikat IPNFA.

PNF podstawowy ma szerokie zastosowanie, nie tylko u pacjentów neurologicznych, ale także w zaburzeniach ortopedycznych, pediatrycznych czy pulmonologicznych.

Kurs skierowany jest do fizjoterapeutów oraz lekarzy.

 

Add to Wishlist
1 600,00 
SKU: brak Kategoria:

Terapia kręgosłupa w podejściu biomechanicznym

Autorski kurs składający się z 3 modułów, a każdy z nich z 3 dni szkoleniowych. Opiera się na: badaniu, wnioskowaniu klinicznym, terapii oraz treningu, stanowiąc wyczerpującą, kompleksową bazę do pracy w obrębie kręgosłupa i jego połączeń.

To co wyróżnia szkolenie to przede wszystkim praktyczne i kliniczne podejście – poza technikami badania, wnioskowania i terapii pasywnej obejmuje terapię ruchową i autoterapię – potężne narzędzie, które pozwoli utrwalić efekty terapii gabinetowej.

Kurs skierowany jest do fizjoterapuetów oraz lekarzy.

Add to Wishlist
3 600,00 

Biodynamiczna Koncepcja Osteopatii – wprowadzenie

Kurs Biodynamiczna Koncepcja Osteopatii to wprowadzenie do obszernego modelu, bazującego na zrozumieniu naturalnych sił organizmu i prawidłowym ich zastosowaniu w leczeniu, wprowadzając zarówno terapię jak i jej efekty na wyższy poziom.

Na kurs składają się 4 intensywne dni szkoleniowe zajęć teoretyczno-praktycznych. 

Add to Wishlist
1 200,00 
SKU: TM Kategoria:

Terapia manualna w ujęciu klinicznym

Cały model kształcenia obejmuje 5 modułów, które krok po kroku budują kliniczny obraz pacjenta z różnorodnymi problemami klinicznymi. Szkolenie stanowi idealne rozwiązanie dla fizjoteraputów i lekarzy, którzy poszukują usystematyzowanej wiedzy i wszechstronnych narzędzi przedstawionych w bardzo przystępny sposób. 

Add to Wishlist
1 600,00 
SKU: KOLANO Kategoria:

Staw kolanowy – leczenie zachowawcze i pooperacyjne

Kurs kierowany jest do: fizjoterapeutów oraz lekarzy.

Przedstawia kompleksowy proces leczenia zachowawczego i pooperacyjnego stawu kolanowego.

Add to Wishlist
1 800,00 
SKU: IGŁY Kategoria:

Igłoterapia Sucha

Kurs terapii sucho-igłowej składa się z części teoretycznej i praktycznej. Dodatkowo każda z części jest podzielona na: igłoterapię mięśniowo powięziowych punktów spustowych (MTrP) i igłoterapię z elementami FRSc (więzadła, dyski śródstawowe i łąkotki, punkty mięśniowe, przynerwia i okostna). Kurs przeznaczony dla fizjoterapeutów oraz lekarzy.

Add to Wishlist
2 500,00 
SKU: KTW Kategoria:

Kompleksowa Terapia Wisceralna wg koncepcji Holistic Physio Centrum Rehabilitacji Holistycznej

Kompleksowa Terapia Wisceralna składa się z 4 dni szkoleniowych, w których zawarta jest część teoretyczna i praktyczna. Prowadzący pokazują jak pracować z całym ciałem, nie tylko z narządami wewnętrznymi.
Na kursie nauczysz się jak czytać z wyglądu ciała pacjenta, jego rytmu oddechowego jak i stanu języka.
Szkolenie skierowane jest do fizjoterapeutów oraz lekarzy.

Add to Wishlist
697,00 
SKU: ATT VAT Kategoria:

Akademia Terapii Transpersonalnej

Szkolenie dedykowane jest wszystkim osobom, które chcą w sposób efektywny pracować  m.in  z zawodowymi sportowcami, przedsiębiorcami oraz klientami indywidualnymi . Kurs będzie także odpowiedni dla każdego, kto stawia na samorozwój i chciałby rozpocząć pracę z samym sobą.

Pełny kurs Terapii Transpersonalnej obejmuje 7 całodniowych szkoleń w 2 częściach.