Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

Add to Wishlist
999,00 

Blood Flow Restriction Training

Badania nad właściwym zastosowaniem BFRT (Blood Floow Restriction Training) dowodzą, że pacjenci, którzy w rehabilitacji używają BFR osiągają większe przyrosty masy i siły niż grupa kontrolna – pryrosty porównywalne do tych osiąganych przy pomocy High Intensity Training. To dowodzi, że BFR ma ogromne zastosowanie w rehabilitacji. Dlatego właśnie, jest tak szybko rozwijającą się jej gałęzią. Coraz bardziej popularne stają się praktyczne kursy dla profesji medycznych i trenerów z zakresu bezpiecznych procedur BFR.

Add to Wishlist
1 800,00 

Igłoterapia Sucha

Kurs terapii sucho-igłowej składa się z części teoretycznej i praktycznej. Dodatkowo każda z części jest podzielona na: igłoterapię mięśniowo powięziowych punktów spustowych (MTrP) i igłoterapię z elementami FRSc (więzadła, dyski śródstawowe i łąkotki, punkty mięśniowe, przynerwia i okostna)

Add to Wishlist
1 600,00 

Staw kolanowy – leczenie zachowawcze i pooperacyjne

KURS KIEROWANY DO: fizjoterapeutów, studentów fizjoterapii, studentów i absolwentów kierunku technik masażu.

Add to Wishlist
2 500,00 
SKU: brak Kategoria:

Kompleksowa Terapia Wisceralna wg koncepcji Holistic Physio Centrum Rehabilitacji Holistycznej

Kompleksowa Terapia Wisceralna składa się z 4 dni szkoleniowych, w których zawarta jest część teoretyczna i praktyczna. Prowadzący pokazują jak pracować z całym ciałem, nie tylko z narządami wewnętrznymi.
Na kursie nauczysz się jak czytać z wyglądu ciała pacjenta, jego rytmu oddechowego jak i stanu języka.

Add to Wishlist
697,00 
SKU: brak Kategoria:

Akademia Terapii Transpersonalnej

Szkolenie dedykowane jest wszystkim osobom, które chcą w sposób efektywny pracować  m.in  z zawodowymi sportowcami, przedsiębiorcami oraz klientami indywidualnymi . Kurs będzie także odpowiedni dla każdego, kto stawia na samorozwój i chciałby rozpocząć pracę z samym sobą.
Pełny kurs Terapii Transpersonalnej obejmuje 7 całodniowych szkoleń w 2 częściach.

Add to Wishlist
849,00 

Prerehabilitacja w sporcie

Na szkoleniu w przystępny i obrazowy sposób dowiesz się jak funkcjonuje ludzkie ciało i dlaczego dochodzi do urazów. Poznasz też środki zapobiegawcze i ćwiczenia, które uchronią Cię przed niepotrzebnymi urazami i kontuzjami. Techniki przedstawione na szkoleniu to sprawdzone i skuteczne metody, które z pewnością zmniejszą ryzyko wystąpienia kontuzji bez względu na jakim poziomie uprawiasz sport. 

Add to Wishlist
1 800,00 
SKU: brak Kategoria:

Osteopatia Czaszkowo-Krzyżowa (Cranio-Sacralna)

Całość kursu to 3 intensywne moduły. Każdy moduł składa się z 4 dni szkoleniowych, na których organizowane są zajęcia teoretyczno-praktyczne.
Szkolenie ułatwi Ci rozpoznawanie przyczyny dolegliwości pacjentów i umożliwi wprowadzenie szybkiej, a zarazem skutecznej terapii.

Add to Wishlist
1 300,00 

Fizjoterapia Sportowa – leczenie oraz prewencja urazów

To intensywny dwudniowy kurs, który obejmuje zajęcia teoretyczno-praktyczne.
Szkolenie dedykowane jest przede wszystkim fizjoterapeutom pracującym ze sportowcami, trenerom personalnym, a także miłośnikom maratonów biegowych oraz triathlonów na poziomie początkującym i zaawansowanym.

Add to Wishlist
800,00 

Rock Floss – Flossing

To doskonały kurs, którego celem jest poszerzenie wiedzy terapeutycznej oraz poznanie nowego podejścia w manipulacji powięzi. Terapia Flossing`u znacznie przyspiesza proces terapeutyczny!
Szkolenie dedykowane jest przede wszystkim fizjoterapeutom, masażystom i trenerom personalnym, którzy w swojej codziennej pracy mają styczność z pacjentami mającymi schorzenia ortopedyczne, neurologiczne i różnego rodzaju urazy mięśni i stawów.

Add to Wishlist
800,00 

Kinetic Running – prewencja oraz leczenie urazów w sporcie biegowym

Intensywny kurs praktyczno-teoretyczny na którym poznasz techniki diagnostyczne oraz program leczenia.

Szkolenie skierowane jest przede wszystkim do lekarzy sportowych, fizjoterapeutów, trenerów personalnych, masażystów i sportowców na różnym poziomie zaawansowania.

Add to Wishlist
2 250,00 
SKU: brak Kategoria:

Masaż tkanek głębokich w ujęciu klinicznym

Szkolenie jest skierowane do: lekarzy, studentów fizjoterapii, fizjoterapeutów jak również uczniów lub absolwentów profilu: technik masażu.

Add to Wishlist
3 300,00 
SKU: brak Kategoria:

Nerwowo-mięśniowa diagnostyka i terapia

Szkolenie dedykowane jest studentom kierunków medycznych, lekarzom, fizjoterapeutom, osteopatom i rehabilitantom, którzy na co dzień mają styczność z pacjentami pooperacyjnymi oraz cierpiącymi na różne dolegliwości bólowe.
Na całość kursu składają się 2 moduły, po których uczestnicy otrzymują stosowny certyfikat ukończenia szkolenia.

Add to Wishlist
1 800,00 
SKU: brak Kategoria:

Globalna terapia stopy

Szkolenie jest dedykowane dla fizjoterapeutów, osteopatów, studentów tych kierunków, ale również dla techników masażu, a szczególnie terapeutów zajmujących się leczeniem problemów w obrębie stóp oraz wadami postawy!

Add to Wishlist
3 600,00 
SKU: brak Kategoria:

Manualne leczenie zaburzeń w układzie nerwowym – droga od układu wegetatywnego do mózgu

Kurs składa się z trzech intensywnych modułów i obejmuje zajęcia teoretyczno-praktyczne.

Na szkoleniu zostaną przedstawione teorie funkcjonowania i manualne sposoby pracy z układem autonomicznym oraz centralnym układem nerwowym.

Add to Wishlist
od 2 900,00 
SKU: brak Kategoria:

Osteopatyczne podejście do zaburzeń psychosomatycznych

KURS KIEROWANY DO: fizjoterapeutów, studentów fizjoterapii, studentów i absolwentów kierunku technik masażu.

Add to Wishlist
2 400,00 
SKU: brak Kategoria:

Manipulacje nerwowo-mięśniowe

Szkolenie kładzie szczególny nacisk na praktykę, która będzie stanowiła większą część czasu jego trwania.

Całość szkolenia to aż 75 godzin dydaktycznych zajęć praktyczno-teoretycznych, które przygotują kursanta do rzetelnej diagnostyki i terapii m.in. na poziomie struktur układu nerwowego.