Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Add to Wishlist
3 100,00 
SKU: brak Kategoria:

PNF Podstawowy

Szkolenie to 9 dni szkoleniowych podzielonych na 2 moduły (5 i 4 dni). Składa się z wykładów teoretycznych, zajęć praktycznych oraz pracy z prawdziwymi pacjentami. Każdy uczestnik otrzymuje dwujęzyczny certyfikat IPNFA.

PNF podstawowy ma szerokie zastosowanie, nie tylko u pacjentów neurologicznych, ale także w zaburzeniach ortopedycznych, pediatrycznych czy pulmonologicznych. 

 

Add to Wishlist
1 600,00 
SKU: brak Kategoria:

Terapia kręgosłupa w podejściu biomechanicznym

Autorski kurs składający się z 3 modułów, a każdy z nich z 3 dni szkoleniowych. Opiera się na: badaniu, wnioskowaniu klinicznym, terapii oraz treningu, stanowiąc wyczerpującą, kompleksową bazę do pracy w obrębie kręgosłupa i jego połączeń.

To co wyróżnia szkolenie to przede wszystkim praktyczne i kliniczne podejście – poza technikami badania, wnioskowania i terapii pasywnej obejmuje terapię ruchową i autoterapię – potężne narzędzie, które pozwoli utrwalić efekty terapii gabinetowej.

Add to Wishlist
1 200,00 
SKU: brak Kategoria:

Terapia manualna w ujęciu klinicznym

Cały model kształcenia obejmuje 5 modułów, które krok po kroku budują kliniczny obraz pacjenta z różnorodnymi problemami klinicznymi. Szkolenie stanowi idealne rozwiązanie dla każdego terapeuty, który poszukuje usystematyzowanej wiedzy i wszechstronnych narzędzi przedstawionych w bardzo przystępny sposób. 

Add to Wishlist
999,00 

Blood Flow Restriction Training

BFRT (Blood Floow Restriction Training) ma ogromne zastosowanie w rehabilitacji. Dlatego właśnie, jest tak szybko rozwijającą się jej gałęzią. Uczestnicy kursu z pomocą doświadczonego prowadzącego zrozumieją procesy zachodzące podczas Treningu Okluzyjnego i będą w stanie zastosować zdobytą wiedzę, aby bezpiecznie przeprowadzać rehabilitację oraz treningi z użyciem BFR.

Add to Wishlist
1 800,00 
SKU: brak Kategoria:

Igłoterapia Sucha

Kurs terapii sucho-igłowej składa się z części teoretycznej i praktycznej. Dodatkowo każda z części jest podzielona na: igłoterapię mięśniowo powięziowych punktów spustowych (MTrP) i igłoterapię z elementami FRSc (więzadła, dyski śródstawowe i łąkotki, punkty mięśniowe, przynerwia i okostna)

Add to Wishlist
2 500,00 
SKU: brak Kategoria:

Kompleksowa Terapia Wisceralna wg koncepcji Holistic Physio Centrum Rehabilitacji Holistycznej

Kompleksowa Terapia Wisceralna składa się z 4 dni szkoleniowych, w których zawarta jest część teoretyczna i praktyczna. Prowadzący pokazują jak pracować z całym ciałem, nie tylko z narządami wewnętrznymi.
Na kursie nauczysz się jak czytać z wyglądu ciała pacjenta, jego rytmu oddechowego jak i stanu języka.

Add to Wishlist
697,00 
SKU: brak Kategoria:

Akademia Terapii Transpersonalnej

Szkolenie dedykowane jest wszystkim osobom, które chcą w sposób efektywny pracować  m.in  z zawodowymi sportowcami, przedsiębiorcami oraz klientami indywidualnymi . Kurs będzie także odpowiedni dla każdego, kto stawia na samorozwój i chciałby rozpocząć pracę z samym sobą.

Pełny kurs Terapii Transpersonalnej obejmuje 7 całodniowych szkoleń w 2 częściach.

Add to Wishlist
3 300,00 
SKU: brak Kategoria:

Nerwowo-mięśniowa diagnostyka i terapia

Szkolenie dedykowane jest studentom kierunków medycznych, lekarzom, fizjoterapeutom, osteopatom i rehabilitantom, którzy na co dzień mają styczność z pacjentami pooperacyjnymi oraz cierpiącymi na różne dolegliwości bólowe.
Na całość kursu składają się 2 moduły, po których uczestnicy otrzymują stosowny certyfikat ukończenia szkolenia.

Add to Wishlist
1 800,00 
SKU: brak Kategoria:

Globalna terapia stopy

Szkolenie jest dedykowane dla fizjoterapeutów, osteopatów, studentów tych kierunków, ale również dla techników masażu, a szczególnie terapeutów zajmujących się leczeniem problemów w obrębie stóp oraz wadami postawy!

Add to Wishlist
3 600,00 
SKU: brak Kategoria:

Manualne leczenie zaburzeń w układzie nerwowym – droga od układu wegetatywnego do mózgu

Kurs składa się z trzech intensywnych modułów i obejmuje zajęcia teoretyczno-praktyczne.

Na szkoleniu zostaną przedstawione teorie funkcjonowania i manualne sposoby pracy z układem autonomicznym oraz centralnym układem nerwowym.