Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Add to Wishlist
1 497,00 
SKU: brak Kategoria:

Mięśniowo-powięziowa terapia miednicy i kręgosłupa lędźwiowego

Kurs „Mięśniowo-Powięziowa Terapia Miednicy i Kręgosłupa Lędźwiowego” zawiera skuteczne metody diagnozowania i terapii zaburzeń w rejonie układu mięśniowo – powięziowego. Dzięki intensywnej części praktycznej uczestnik pozna jak w sposób szybki, skuteczny i, co najważniejsze bezpieczny, zaplanować i podjąć terapię w rejonie będącym przyczyną dolegliwości.

Kurs skierowany jest do fizjoterapeutów, masażystów, osteopatów oraz studentów kierunków medycznych.

 

Add to Wishlist
1 497,00 
SKU: brak Kategoria:

Terapia mięśniowo-powięziowych punktów spustowych z diagnostyką funkcjonalną narządu ruchu

Kurs, poza teoretycznymi zagadnieniami związanymi z Punktami Spustowymi (TRIGGER POINTS – TrP), obejmuje obszerną część praktyczną. Ma ona na celu przygotować uczestnika do pracy z pacjentem z zaburzeniami dotyczącymi narządu ruchu, takimi jak np. zespoły bólowe kręgosłupa i stawów obwodowych, stany pourazowe tkanek miękkich, ograniczenia ruchomości, bóle pochodzenia mięśniowo-powięziowego, zespół cieśni nadgarstka i wiele innych.

Add to Wishlist
1 497,00 
SKU: brak Kategoria:

Terapia wisceralna w praktyce fizjoterapeuty

Terapia wisceralna w praktyce fizjoterapeuty to szkolenie dotyczące zaburzeń wisceralnych i ich terapii przy wykorzystaniu technik wywodzących się z medycyny osteopatycznej.

Uczestnicy szkolenia przekonają się, że terapia wisceralna doskonale sprawdza się w leczeniu takich przypadłości jak: problemy trawienne, zaburzenia mięśniowo-powięziowe, stany ostre czy dolegliwości typowo kobiece/męskie.

Add to Wishlist
3 600,00 

Biodynamiczna Koncepcja Osteopatii – wprowadzenie

Kurs Biodynamiczna Koncepcja Osteopatii to wprowadzenie do obszernego modelu, bazującego na zrozumieniu naturalnych sił organizmu i prawidłowym ich zastosowaniu w leczeniu, wprowadzając zarówno terapię jak i jej efekty na wyższy poziom.

Na kurs składają się 4 intensywne dni szkoleniowe zajęć teoretyczno-praktycznych. 

Add to Wishlist
1 200,00 
SKU: TM Kategoria:

Terapia manualna w ujęciu klinicznym

Cały model kształcenia obejmuje 5 modułów, które krok po kroku budują kliniczny obraz pacjenta z różnorodnymi problemami klinicznymi. Szkolenie stanowi idealne rozwiązanie dla fizjoteraputów i lekarzy, którzy poszukują usystematyzowanej wiedzy i wszechstronnych narzędzi przedstawionych w bardzo przystępny sposób. 

Add to Wishlist
2 500,00 
SKU: KTW Kategoria:

Kompleksowa Terapia Wisceralna wg koncepcji Holistic Physio Centrum Rehabilitacji Holistycznej

Kompleksowa Terapia Wisceralna składa się z 4 dni szkoleniowych, w których zawarta jest część teoretyczna i praktyczna. Prowadzący pokazują jak pracować z całym ciałem, nie tylko z narządami wewnętrznymi.
Na kursie nauczysz się jak czytać z wyglądu ciała pacjenta, jego rytmu oddechowego jak i stanu języka.
Szkolenie skierowane jest do fizjoterapeutów oraz lekarzy.

Add to Wishlist
697,00 
SKU: ATT VAT Kategoria:

Akademia Terapii Transpersonalnej

Szkolenie dedykowane jest wszystkim osobom, które chcą w sposób efektywny pracować  m.in  z zawodowymi sportowcami, przedsiębiorcami oraz klientami indywidualnymi . Kurs będzie także odpowiedni dla każdego, kto stawia na samorozwój i chciałby rozpocząć pracę z samym sobą.

Pełny kurs Terapii Transpersonalnej obejmuje 7 całodniowych szkoleń w 2 częściach.

Add to Wishlist
1 800,00 
SKU: CRANIO Kategoria:

Osteopatia Czaszkowo-Krzyżowa (Cranio-Sacralna)

Całość kursu to 3 intensywne moduły. Każdy moduł składa się z 4 dni szkoleniowych, na których organizowane są zajęcia teoretyczno-praktyczne. Każdy z modułów kończy się sesją kliniczną z prawdziwymi Pacjentami.Szkolenie ułatwi Ci rozpoznawanie przyczyny dolegliwości pacjentów i umożliwi wprowadzenie szybkiej, a zarazem skutecznej terapii. Kurs skierowany jest do fizjoterapeutów, osteopatów oraz lekarzy.